طراحی لوگو برای انتشارات جزئیات پروژه


پیشنهادها
1
میانگین پیشنهادها (ریال)
500,000ریال
بودجه (ریال)
50,000ریال - 1,000,000ریال
پروژه منقضی شد
باز

توضیحات پروژه:

با سلام،

یک لوگو برای انتشارات تازه تاسیس مورد نیاز می‌باشد. خواهشمندم هنگام پیشنهاد قیمت و ارسال پیشنهاد، با توجه به توضیحات زیر، نمونه کار خود را ارسال نمایید.

توضیحات:

عنوان انتشارات "نشر داریا" است. با توجه به نوع فعالیت که در واقع انتشار کتاب چاپی است، مایلم در لوگوی انتخابی از عناصری همچون کتاب استفاده شود و حتی الامکان از طرحی وزین و باوقار استفاده نمایید و در عین حال این لوگو باید به گونه‌ای باشد که از نظر رنگ و طرح، حس بروز بودن و پویایی را نیز به مخاطب القاء کند. استفاده از نقوش اسلیمی یا باستانی نیز در طرح مورد استقبال خواهد بود.

اگرچه در حال حاضر لوگوی فارسی و متناسب با ایران مد نظر بنده هست، اما چنانچه مایل بودید لوگو را به صورت انگلیسی نیز طراحی نمایید، دقت نمایید که املای داریا به انگلیسی "Daria" است: و عنوان انگلیسی انتشارات داریا "Daria Publishing" می باشد.

هنگام ارسال پیشنهاد دقت نمایید که حتما چند نمونه از کارهای قبلی خودتان را که در زمینه طراحی لوگو است، ارسال نمایید.

دقت نمایید که لوگوی انتخابی قرار است در تمامی سربرگهای اداری و بر روی تمامی کتابهای انتشار یافته از سوی ما درج شود. بنابراین تلاش کنید، لوگویی را طراحی و ارائه کنید، که در نهایت وقتی کتابهای ما را از نزدیک مشاهده می‌کنید، بتوانید شخصا از طرح خودتان لذت ببرید و به عنوان نمونه کاری عالی بتوانید آن را به دیگران معرفی کنید.

نکته مهم: پس از دریافت پیشنهادات مختلف، از همه افراد درخواست خواهد شد تا یک یا چند اتود از طرح مورد نظر خود را برای لوگو ارسال نمایند. پس بهتر است، همزمان با ارسال پیشنهاد، اتود خود را نیز ارسال نمایید.

مهارت‌های مورد نیاز:

محل سکونت:

ایران

img
ارسال شده توسط :
4.78 34 بازخورد


صفحه عمومی
0 پیام
برای ارسال پیام، باید برای این پروژه پیشنهاد دهید یا صاحب پروژه باشید.
همه پیشنهادها
img
جواد

سلام من با نرم افزار فتوشاپ و ایلستریتور کار می کنم و فایل لوگو با کیفیت عالی را برای شما ارسال می کنم

0 0 بازخورد
500,000ریال
5 روز