پرداخت و امور مالی

پرداخت و امور مالی

پس از اينكه درخواست برداشت وجه را ارسال مي كنيد، بايد توسط تيم مديريت در پرشين فريلنسر تاييد شود. پس از تاييد پرشين فريلنسر، مبلغ درخواستي شما به بانك ملت ارسال مي شود. طبق قانون جديد بانك، تراكنش هاي سايت در هر روز يك بار و معمولاً در انتهاي روز كاري انجام مي شود. بنابراين ممكن است از زمان ارسال درخواست تا دريافت مبلغ حدود 24 ساعت الي 72 ساعت زمان لازم باشد.

در 04/25/1394 توسط

وجوه سپرده مبلغی است که به عنوان اعتبار در حساب کاربری خود سپرده گذاری می کنید. در صورتی که بخواهید فریلنسری را برای یک پروژه انتخاب کنید، باید مبلغی معادل و یا بیشتر از قیمت پیشنهادی آن فریلنسر در حساب شما موجود باشد.

در 04/25/1394 توسط

بله. در پرشین فریلنسر محدوده‌های قیمت به صورت کلی تعریف شده است و هر کارفرما مؤظف است بودجه پروژه را با توجه محدوده‌های پیشنهادی انتخاب نماید. اما در صورتی که محدود بودجه مناسب با نیاز کارفرما نباشد، می‌تواند گزینه توافقی را انتخاب نماید. در این صورت دستمزد پروژه میان کارفرما و فریلنسر به صورت توافقی تعیین می‌شود.

در 04/25/1394 توسط

خیر. ما تمام مسائل مربوط به دریافت مبلغ را برای شما تضمین می‌کنیم و شما تنها درخواست بیعانه و یا درخواست برداشت وجه می‌کنید. بدین ترتیب هیچ حقی از فریلنسرها ضایع نخواهد شد.

در 04/25/1394 توسط

تعرفه‌ها و هزینه‌ها

هزینه عضویت در پرشین فریلنسر:

عضویت در وبسایت پرشین فریلنسر برای همیشه رایگان شده است و هیچ مبلغی بابت عضویت در وبسایت پرداخت نخواهید کرد.

 

ایجاد پروژه:

ثبت پروژه در پرشین فریلنسر از خرداد ماه 94 به مدت یک سال رایگان شده است و بابت ایجاد پروژه در پرشین فریلنسر هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد. پس از ثبت پروژه، پروژه شما برای تمام کاربرانی که مهارت انجام پروژه را دارند ارسال می‌شود. اگر تصمیم بگیرید که پروژه خود را به یک فریلنسر واگذار کنید و فریلنسر انجام پروژه شما را قبول کند، بابت انجام پروژه مبلغی از شما به عنوان کمیسیون دریافت می‌شود. این مبلغ بسته به نوع عضویت و مبلغ پیشنهادی فریلنسر متغیر است.

تعرفه اشتراک و امکانات عضویت ویژه فریلنسرها:

 

اشتراک رایگان

امکانات

0 ریال

پاداش

10%

کمیسیون پروژه

 5000 ریال

شارژ اعتبار برای ارسال پیشنهاد

5

نمونه کار مجاز

نامحدود

پیشنهادات مجاز

رایگان

قیمت

 

 

 تعرفه اشتراک و امکانات عضویت ویژه کارفرمایان:

 

عضویت یکساله رایگان

امکانات

O

پاداش

نامحدود

تعداد پروژه های مجاز

رایگان

هزینه ایجاد هر پروژه

5%

کمیسیون پروژه

 

 استفاده از امکانات زیر به صورت دلخواه می باشد:

 

 

20,000 ریال

پروژه ویژه

30,000 ریال

پروژه فوری

10.000 ریال

پروژه خصوصی

30.000 ریال

پروژه محرمانه

100.000 ریال

پروژه محرمانه با توافقنامه عدم افشا

رایگان

قیمت

 

 

 

در 04/25/1394 توسط

روشهای پرداخت

ما در وبسایت پرشین فریلنسر امکانات متعددی را فراهم کرده‌ایم تا کاربران و مشتریان گرامی با آسودگی خاطر و با سرعت دستمزدهای خود را دریافت نموده یا هزینه‌های مربوط به خدمات خریداری شده را پرداخت نمایند. از آنجا که برای بسیاری از کاربران و مشتریان فارسی زبان در خارج از ایران، امکان پرداخت و دریافت از طریق بانک های عضو شتاب فراهم نیست، بنابراین راهکارهای بین المللی را نیز به فهرست درگاههای پرداخت خود افزوده ایم. 

فهرست زیر درگاههای پرداخت فعلی را نشان می‌دهد:

 

 

 

 

 

 

در صورت نیاز به استفاده از روشهای پرداخت ارزی، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا شماره حساب ارزی جهت پرداختهای پی پال یا مانی بوکرز را در اختیارتان بگذاریم.

در 04/26/1394 توسط