سؤالات عمومی

سؤالات عمومی

اگر پروژه‌ای برای انجام شدن در زمینه ترجمه، گرافیک، یا طراحی وب دارید کافی است این مراحل را دنبال کنید:

1-      ثبت نام در وبسایت  از گزینه "به دنبال فریلنسر هستم" و ارسال پروژه در وبسایت

2-      دریافت پیشنهاد قیمت از سوی فریلنسرهای وبسایت

3-      مذاکره با فریلنسرها و دستیابی به توافق نهایی درباره کیفیت مورد نظر و زمان انجام کار

4-      انتخاب یک فریلنسر و ایجاد بیعانه در وبسایت به صورت امانت

5-      انجام کار توسط فریلنسر و تحویل نهایی پروژه به شما طبق زمان بندی 

6-      بررسی کیفیت پروژه و در صورت رضایت، آزادسازی بیعانه به حساب فریلنسر 

در 04/26/1394 توسط

اگر در زمینه‌ای خاص مثل ترجمه، طراحی وب و یا گرافیک مهارت دارید و مایلید با انجام پروژه‌ها کسب درآمد کنید، این مراحل را دنبال کنید:

 

1-   ثبت نام در وبسایت از گزینه "به دنبال کار هستم"

2-   ارسال پیشنهاد قیمت برای پروژه‌های موجود یا پروژه‌های آینده

3-   مذاکره با کارفرما و ارائه توضیحات یا نمونه کار

4-   برنده شدن پروژه و انجام کار مطابق با کیفیت و زمان بندی مورد نظر

5-   تحویل نهایی پروژه به کارفرما

6- دریافت دستمزد 

 

 

در 04/26/1394 توسط

ما دوست نداریم شما وبسایت ما را ترک کنید. با این حال اگر مصمم هستید، از طریق ایمیل درخواست خود را اعلام کنید و ما هم به نظر شما احترام خواهیم گذاشت. 

در 04/25/1394 توسط

برای مشاهده تاریخچه اشتراک های خود می توانید از منوی صورتحساب و امور مالی، گزینه اشتراک های من را کلیک کنید و در صفحه باز شده، تاریخچه اشتراک های خود را مشاهده کنید.

در 04/25/1394 توسط

در حال حاضر تمامی اشتراک ها رایگان است و به مدت یک سال اعتبار دارد. برای تمدید اشتراک در پایان هر سال، باید از منوی صورتحساب و امور مالی، گزینه خرید اشتراک را انتخاب کنید. در صفحه باز شده، پلن های اشتراک رایگان را انتخاب کنید و پس از انجام مراحل مربوطه، حساب کاربری شما برای یک سال دیگر به صورت رایگان تمدید خواهد شد.

در 04/25/1394 توسط

پرشین فریلنسر وب سایتی است جهت انجام پروژه ها در بستر فضای الکترونیک و از راه دور که در حقیقت واسط میان کارفرما (مشتری ) و پیمانکار (فریلنسر) می باشد. از طریق این وب سایت افراد، شرکت ها و سازمان ها می توانند به عنوان کارفرما نیازها و پروژه های کوتاه مدت و بلند مدت خود را مطرح و از میان صدها متخصص عضو سایت پیشنهادهایی را دریافت کنند. پس از دریافت پیشنهادها، با انتخاب بهترین متخصص می توانند نیارها و پروژه های خود را بدون صرف هزینه زیاد و با سرعت بیشتری انجام دهند.

در 04/25/1394 توسط

خیر. فعالیت در وبسایت برای تمام متخصصانی که در زمینه ترجمه، برنامه نویسی، گرافیک و طراحی وب فعالیت دارند آزاد است. اما فریلنسرهایی که امتیاز بالایی کسب کنند و بازخورد خوبی از آنها به دست آوریم، برای پروژه‌های ویژه که برای مشتریان شرکتی ما هستند انتخاب خواهند شد.

در 04/25/1394 توسط

بله. وبسایت پرشین فریلنسر بیش از 2 سال است که در خدمت فریلنسرهای ایرانی است.

در 04/25/1394 توسط

این گزینه برای افرادی است که یک پروژه دارند و قصد دارند آن را به افراد فریلنسر محول کنند.

در 04/25/1394 توسط

اصطلاح فریلنسر اولین بار در قرن هجدهم توسط " سر والتر اسکات" در رمان مشهور ایوانهو به کار برده شد و اشاره به سربازهایی داشت که در جنگهای قرون وسطایی به صورت مزدور والبته بدون التزام و تعهد به اربابی خاص، می جنگیدند یا اصطلاحا نیزه می زدند. بعدها واژه فریلنسر شکلهای دیگری هم به خود گرفت و کم کم تبدیل شد به اصطلاحی رایج. امروز به معنای کسی است که با گرفتن دستمزد، به صورت پاره وقت و یا ساعتی پروژه ای را انجام میدهد. البته این روزها فریلنسینگ دیگر در راستای نیزه زدن و یا جنگیدن نیست!

فریلنسر کسی است که خدمات تخصصی را به مشتریان یا کارفرمایان، بدون داشتن قرارداد بلند مدت ارائه می کنداین واژه به همت پیشتازان فریلنسینگ، معادلهای مختلفی در وب فارسی به خود گرفته است. دورکاری، نیروی کار مجازی، خوداشتغالی، آزادکاری و .. نمونه هایی از معادلهایی است که در وب فارسی برای فریلنسینگ استفاده شده است.

در 04/25/1394 توسط