راهنمای فریلنسرها

اگر فریلنسر هستید، در این قسمت می‌توانید سؤالات خود را مطرح نمایید و یا در میان مطالب موجود، پاسخ سؤالات احتمالی خود را بیابید.

راهنمای فریلنسرها

برای ارسال پیشنهاد در پروژه های پرشین فریلنسر کافی است این مراحل را طی کنید:

1-      وارد صفحه کاربری خود در سایت شوید.

2-      از منوی پروژه ها، بر روی گزینه ی "آخرین پروژه ها" کلیک نمایید.

3-      در پنجره باز شده فهرستی از پروژه ها را مشاهده خواهید کرد. دقت نمایید که باید تنها برای پروژه هایی که وضعیت آنها "باز" می باشد، پیشنهاد ارسال نمایید.

4-      با کلیک بر روی یک پروژه باز، به صفحه مربوط به آن پروژه وارد می شوید.

5-      حالا بر روی دکمه ی "پیشنهاد برای این پروژه" کلیک کنید. 

6-      در صفحه باز شده، قیمت پیشنهادی خود را که نباید کمتر و بیشتر از محدوده بودجه ای باشد، مشخص کنید.  پس از تکمیل سایر موارد خواسته شده، پیشنهادتان را برای آن پروژه ارسال نمایید.

در 04/25/1394 توسط

پس از ورود به صفحه کاربری، از منوی خدمات می‌توانید خدمات خود را اضافه کنید و پس از تعیین قیمت و نوشتن توضیحات، آن را در وبسایت ارسال نمایید. پس از آن که خدمات شما توسط مدیریت تأیید شود، در وبسایت نمایش داده خواهد شد.

در 04/25/1394 توسط

فروش خدمات یک امکان جدید است که به افراد فریلنسر اجازه می‌دهد، خدمات تخصصی خود را به صورت یک کالا در وبسایت برای فروش بگذارند. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً این مطلب را مطالعه نمایید: 

سرویس خرید و فروش خدمات در پرشین فریلنسر 

در 04/25/1394 توسط

خیر. الزامی به ارائه نمونه کار ندارید. اما می‌تواند در برنده شدن یک پروژه تأثیر بگذارد.

در 04/25/1394 توسط

بستگی به مذاکره شما با آن مشتری دارد. سرعت در پاسخگویی به نیاز مشتری، آنلاین بودن، ارائه نمونه کار مرتبط، قیمت مناسب و بسیاری عوامل دیگر میتواند در موفقیت شما برای گرفتن اولین پروژه از مشتریهای جدید تأثیر گذار باشد.

در 04/25/1394 توسط

بله . اما اگر کارفرما پروژه را به صورت محرمانه ارسال کند، پیشنهاد قیمتها را فقط خودش میتواند مشاهده کند.

در 04/25/1394 توسط

میزان موجودی پروژه‌ها تابعی از میزان تقاضا در بازار است. گاهی پروژه ها زیاد است و گاهی ممکن است خیلی کم و حتی هیچ پروژه‌ای نباشد.

در 04/25/1394 توسط

پس از این که پروژه‌ای در وبسایت ارسال شود یک ایمیل اطلاع رسانی دریافت خواهید کرد. اما معمولاً در بسیاری موارد پیش از آن که ما ایمیل اطلاع رسانی ارسال کنیم، فریلنسرها پروژه را برنده می‌شوند. در واقع پیروزی با فریلنسرهایی است که به صورت پیوسته از وبسایت بازدید می‌کنند.

در 04/25/1394 توسط

خیر. در صورتی که پروژه‌ای در وبسایت وجود داشته باشد، می‌توانید پیشنهاد قیمت ارسال نمایید و در صورت برنده شدن، کار را آغاز نمایید.

در 04/25/1394 توسط

برای ارسال پروژه انجام شده می توانید از گزینه ارسال پیام استفاده کنید. در صفحه ارسال پیام گزینه ای برای پیوست نمودن فایل وجود دارد.

در 04/25/1394 توسط